Goclubs

NGoB lid via een club?
Als je lid wilt worden van de NGoB kan dat bij ongeveer een tiental clubs via de club (zie onderstaande tabel). Neem in dat geval contact op met de club (Zie de clubpagina). Nadat je lid bent geworden van de club verzorgt de club het doorgeven van je lidmaatschapsgegevens en je bondscontributie aan de NGoB. Daarna krijg je 10x per jaar het Go bulletin en eventueel het gedrukte jaarboek en mag je in bondscompetities en toernooien spelen.
Persoonlijk lid van de NGoB
Andere clubs hebben die regeling (nog) niet. Dan kun je wel persoonlijk lid worden van de Go Bond. Ook als je helemaal niet bij een club speelt, kun je persoonlijk lid van de NGoB worden. Meld je aan door contact op te nemen met de ledenadministratie@gobond.nl

Voor speelavonden klik op de naam van de club.

Plaats Naam E-mail NGoB lid via NGoB lid via
Almere Go Club Almere almere@gobond.nl club  
Alphen aan den Rijn Groene Hart Go Alphen aan den Rijn alphen@gobond.nl   NgoB
Amersfoort Amersfoortse Go Club Knipoog amersfoort@gobond.nl   NGoB
Amstelveen Amstelveense Go Club De Twee Ogen amstelveen@gobond.nl club  
Amsterdam De Amsterdamse Go Club amsterdam@gobond.nl club  
Amsterdam Go Club Amsterdam Oost amsterdamoost@gobond.nl   NGoB
Apeldoorn Apeldoornse Go Club Nobe No Shinju apeldoorn@gobond.nl club  
Baarle Baarlese Go Club de Vlinder dave.devos@planet.nl club  
Culemborg Culemborgse Go Club Betuwe culemborg@gobond.nl club  
Delft Go Club Delft delft@gobond.nl   NGoB
Den Bosch Go Club Den Bosch denbosch@gobond.nl club  
Den Haag Haagse Go Club Seki denhaag@gobond.nl club  
Deventer Deventerse Go Club Salland deventer@gobond.nl   NGoB
Eindhoven Eindhovense Go Club eindhoven@gobond.nl club  
Enschede Drienerlose Go Club Enschede enschede@gobond.nl club  
Gorinchem Gorinchemse Go Club Wabi-sabi gorinchem@gobond.nl   NGoB
Gouda Groene Hart Go Gouda gouda@gobond.nl   NGoB
Groningen Go Club Groningen groningen@gobond.nl club  
Haarlem Go Club Haarlem haarlem@gobond.nl   NGoB
Harderwijk Go Club Harderwijk harderwijk@gobond.nl   NGoB
Heerlen Go Club Heerlen heerlen@gobond.nl   NGoB
Hilversum Go Club Hilversum hilversum@gobond.nl   NGoB
Leiden Leidse Go Club leiden@gobond.nl club  
Leeuwarden Go Club Leeuwarden leeuwarden@gobond.nl   NGoB
Nijmegen Nijmeegse Go Club nijmegen@gobond.nl club  
Tilburg Go Club Tilburg tilburg@gobond.nl   NGoB
Utrecht Utrechtse Go Club utrecht@gobond.nl club  
Venlo Venlose Go Club Go Splinter venlo@gobond.nl   NGoB
Wageningen Wageningse Go Club Aji wageningen@gobond.nl   NGoB
Zoetermeer Groene Hart Go Zoetermeer zoetermeer@gobond.nl   NGoB
Zwolle Go Club Zwolle zwolle@gobond.nl   NGoB

 

CONTACTPERSONEN

Plaats Naam Contactpersoon E-mailadres
Roermond Peter Reijnders roermond@gobond.nl
Zaanstad Fred Kok zaanstad@gobond.nl