Goclubs

Lid via een club?
Als je lid wilt worden van de NGoB kan dat bij ongeveer een tiental clubs via de club (zie onderstaand de laatste kolom. Neem in dat geval contact op met de club. Contactgegevens vindt je op de clubpagina. Nadat je lid bent geworden van de club verzorgt de club het doorgeven van je lidmaatschapsgegevens en je bondscontributie aan de NGoB.
Persoonlijk lid van de NGoB
Andere clubs hebben die regeling (nog) niet. Dan kun je wel persoonlijk lid worden van de Go Bond, zodat je het Go bulletin en het jaarboek ontvangt. Ook als je helemaal niet bij een club speelt, kun je persoonlid van de NGoB worden. Meld je aan door contact op te nemen met de ledenadministratie@gobond.nl

Voor speelavonden klik op de naam van de club.

Plaats Naam E-mail Lidmaatschap via
Almere Go Club Almere almere@gobond.nl club
Alphen aan den Rijn Groene Hart Go Alphen aan den Rijn alphen@gobond.nl bond
Amersfoort Amersfoortse Go Club Knipoog amersfoort@gobond.nl bond
Amstelveen Amstelveense Go Club De Twee Ogen amstelveen@gobond.nl club
Amsterdam De Amsterdamse Go Club amsterdam@gobond.nl club
Amsterdam Go Club Amsterdam Oost amsterdamoost@gobond.nl bond
Apeldoorn Apeldoornse Go Club Nobe No Shinju apeldoorn@gobond.nl club
Baarle Baarlese Go Club de Vlinder dave.devos@planet.nl club
Culemborg Culemborgse Go Club Betuwe culemborg@gobond.nl club
Delft Go Club Delft delft@gobond.nl bond
Den Bosch Go Club Den Bosch denbosch@gobond.nl club
Den Haag Haagse Go Club Seki denhaag@gobond.nl club
Deventer Deventerse Go Club Salland deventer@gobond.nl bond
Eindhoven Eindhovense Go Club eindhoven@gobond.nl club
Enschede Drienerlose Go Club Enschede enschede@gobond.nl club
Gorinchem Gorinchemse Go Club Wabi-sabi gorinchem@gobond.nl bond
Gouda Groene Hart Go Gouda gouda@gobond.nl bond
Groningen Go Club Groningen groningen@gobond.nl club
Haarlem Go Club Haarlem haarlem@gobond.nl bond
Harderwijk Go Club Harderwijk harderwijk@gobond.nl bond
Heerlen Go Club Heerlen heerlen@gobond.nl bond
Hilversum Go Club Hilversum hilversum@gobond.nl bond
Leiden Leidse Go Club leiden@gobond.nl club
Leeuwarden Go Club Leeuwarden leeuwarden@gobond.nl bond
Nijmegen Nijmeegse Go Club nijmegen@gobond.nl club
Tilburg Go Club Tilburg tilburg@gobond.nl bond
Utrecht Utrechtse Go Club utrecht@gobond.nl club
Venlo Venlose Go Club Go Splinter venlo@gobond.nl bond
Wageningen Wageningse Go Club Aji wageningen@gobond.nl bond
Zoetermeer Groene Hart Go Zoetermeer zoetermeer@gobond.nl bond
Zwolle Go Club Zwolle zwolle@gobond.nl bond

 

CONTACTPERSONEN

Plaats Naam Contactpersoon E-mailadres
Roermond Peter Reijnders roermond@gobond.nl
Zaanstad Fred Kok zaanstad@gobond.nl