Uitslag Nederlands Kampioenschap 2017

Frank Janssen is overtuigend kampioen van Nederland geworden. Met 8 overwinningen in 8 partijen liet hij de rest van het veld ver achter zich. Alexander Eerbeek werd met 6 uit 8 tweede, terwijl de vier op papier sterkste spelers de derde plek deelden met 5 punten.

Bij de dames eindigden Marika Dubiel en Justyna Kleczar gedeeld eerste met allebei 4 uit 5. Zij spelen nog een play-off.

Eindstand NK

# Naam Rang Pt WP SB R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8
1 Frank Janssen 5d 8 35 35 6+ 18+ 8+ 2+ 13+ 4+ 3+ 5+
2 Alexander Eerbeek 5d 6 35.5 22.5 10+ 15+ 4+ 1- 3- 13+ 7+ 9+
3 Geert Groenen 6d 5 38 21 11+ 4- 10+ 5+ 2+ 7- 1- 15+
4 Rob_van Zeijst 7d 5 38 19 16+ 3+ 2- 12+ 11+ 1- 5- 8+
5 Merlijn Kuin 6d 5 37 20 13+ 14+ 7- 3- 10+ 6+ 4+ 1-
6 Gilles_van Eeden 6d 5 33.5 17.5 1- 13- 9+ 14+ 16+ 5- 12+ 7+
7 Michiel Eijkhout 5d 4 34.5 17.5 14- 11+ 5+ 13- 12+ 3+ 2- 6-
8 Rudi Verhagen 4d 4 32 12.5 17+ 12+ 1- 16- 9- 14+ 10+ 4-
9 Andreas Drost 4d 4 31.5 12.5 12- 10- 6- 18+ 8+ 11+ 13+ 2-
10 Kim Ouweleen 4d 4 31 11 2- 9+ 3- 15+ 5- 17+ 8- 14+
11 Herman Hiddema 4d 4 29 9.25 3- 7- 14+ 17+ 4- 9- BYE 13+
12 Rene Aaij 4d 4 28.5 10.5 9+ 8- 15+ 4- 7- 16+ 6- 17+
13 Robert Rehm 4d 3 37 10.5 5- 6+ 17+ 7+ 1- 2- 9- 11-
14 Gerard Nederveen 2d 3 29.5 8 7+ 5- 11- 6- 15+ 8- 17+ 10-
15 Jord_de Jong 1d 3 29 5.75 18+ 2- 12- 10- 14- BYE 16+ 3-
16 Siu_Hong Chung 3d 3 26.5 7.25 4- 17- 18+ 8+ 6- 12- 15- BYE
17 Ruben Cornelissen 4d 2 25.5 3.25 8- 16+ 13- 11- BYE 10- 14- 12-
18 Ivo Schuurink 2d 0 25 4 15- 1- 16- 9- 0- 0- 0- 0-

Eindstand NK Dames

# Naam Rang Pt WP SB R1 R2 R3 R4 R5
1 Dubiel Marika 2d 4 13 64 7+ 5+ 3+ 4+ 2-
1 Kleczar Justyna 2k 4 13 64 4- 8+ 6+ 3+ 1+
3 Diederen Marianne 2k 3 14 63 6+ 4+ 1- 2- 8+
3 Pleit Karen 2k 3 14 63 2+ 3- 5+ 1- 7+
5 Boelens Anne 4k 2 11 62 8+ 1- 4- 7- 6+
5 Beer Nicole_de 6k 2 11 62 3- 7+ 2- 8+ 5-
7 Buntsma Els 3k 1 12 61 1- 6- 8- 5+ 4-
7 Roelofs Yvonne 4k 1 12 61 5- 2- 7+ 6- 3-

Uitslagen NK algemeen

Uitslagen ronde 8

1 Kuin, Merlijn (6 Dan) - Janssen, Frank (5 Dan) 0-1
2 Eerbeek, Alexander (5 Dan) - Drost, Andreas (4 Dan) 1-0
3 Jong, Jord_de (1 Dan) - Groenen, Geert (6 Dan) 0-1
4 Zeijst, Rob_van (7 Dan) - Verhagen, Rudi (4 Dan) 1-0
5 Eijkhout, Michiel (5 Dan) - Eeden, Gilles_van (6 Dan) 0-1
6 Hiddema, Herman (4 Dan) - Rehm, Robert (5 Dan) 1-0
7 Nederveen, Gerard (2 Dan) - Ouweleen, Kim (4 Dan) 0-1
8 Cornelissen, Ruben (4 Dan) - Aaij, Rene (4 Dan) 0-1
9 Chung, Siu_Hong (3 Dan) - BYE 1-0

Uitslagen ronde 7

1 Groenen, Geert (6 Dan) - Janssen, Frank (5 Dan) 0-1
2 Eijkhout, Michiel (5 Dan) - Eerbeek, Alexander (5 Dan) 0-1
3 Kuin, Merlijn (6 Dan) - Zeijst, Rob_van (7 Dan) 1-0
4 Rehm, Robert (5 Dan) - Drost, Andreas (4 Dan) 0-1
5 Aaij, Rene (4 Dan) - Eeden, Gilles_van (6 Dan) 0-1
6 Ouweleen, Kim (4 Dan) - Verhagen, Rudi (4 Dan) 0-1
7 Hiddema, Herman (4 Dan) - BYE 1-0
8 Cornelissen, Ruben (4 Dan) - Nederveen, Gerard (2 Dan) 0-1
9 Jong, Jord_de (1 Dan) - Chung, Siu_Hong (3 Dan) 1-0

Uitslag ronde 6

1 Janssen, Frank (5 Dan) - Zeijst, Rob_van (7 Dan) 1-0
2 Groenen, Geert (6 Dan) - Eijkhout, Michiel (5 Dan) 0-1
3 Eerbeek, Alexander (5 Dan) - Rehm, Robert (5 Dan) 1-0
4 Eeden, Gilles_van (6 Dan) - Kuin, Merlijn (6 Dan) 0-1
5 Drost, Andreas (4 Dan) - Hiddema, Herman (4 Dan) 1-0
6 Verhagen, Rudi (4 Dan) - Nederveen, Gerard (2 Dan) 1-0
7 Ouweleen, Kim (4 Dan) - Cornelissen, Ruben (4 Dan) 1-0
8 Chung, Siu_Hong (3 Dan) - Aaij, Rene (4 Dan) 0-1
9 Jong, Jord_de (1 Dan) - BYE 1-0

Uitslag ronde 5

1 Rehm, Robert (5 Dan) - Janssen, Frank (5 Dan) 0-1  
2 Hiddema, Herman (4 Dan) - Zeijst, Rob_van (7 Dan) 0-1  
3 Groenen, Geert (6 Dan) - Eerbeek, Alexander (5 Dan) 1-0  
4 Ouweleen, Kim (4 Dan) - Kuin, Merlijn (6 Dan) 0-1  
5 Drost, Andreas (4 Dan) - Verhagen, Rudi (4 Dan) 1-0  
6 Chung, Siu_Hong (3 Dan) - Eeden, Gilles_van (6 Dan) 0-1  
7 Aaij, Rene (4 Dan) - Eijkhout, Michiel (5 Dan) 0-1  
8 Cornelissen, Ruben (4 Dan) - BYE 1-0  
9 Nederveen, Gerard (2 Dan) - Jong, Jord_de (1 Dan) 1-0  

Uitslag vierde ronde

1 Eerbeek, Alexander (5 Dan) - Janssen, Frank (5 Dan) 0-1  
2 Zeijst, Rob_van (7 Dan) - Aaij, Rene (4 Dan) 1-0  
3 Verhagen, Rudi (4 Dan) - Chung, Siu_Hong (3 Dan) 0-1  
4 Kuin, Merlijn (6 Dan) - Groenen, Geert (6 Dan) 0-1  
5 Rehm, Robert (5 Dan) - Eijkhout, Michiel (5 Dan) 1-0  
6 Nederveen, Gerard (2 Dan) - Eeden, Gilles_van (6 Dan) 0-1  
7 Hiddema, Herman (4 Dan) - Cornelissen, Ruben (4 Dan) 1-0  
8 Jong, Jord_de (1 Dan) - Ouweleen, Kim (4 Dan) 0-1  
9 Drost, Andreas (4 Dan) - Schuurink, Ivo (2 Dan) 1-0  

Uitslag derde ronde

1 Eijkhout, Michiel (5 Dan) - Kuin, Merlijn (6 Dan) 1-0
2 Zeijst, Rob_van (7 Dan) - Eerbeek, Alexander (5 Dan) 0-1
3 Janssen, Frank (5 Dan) - Verhagen, Rudi (4 Dan) 1-0
4 Nederveen, Gerard (2 Dan) - Hiddema, Herman (4 Dan) 0-1
5 Ouweleen, Kim (4 Dan) - Groenen, Geert (6 Dan) 0-1
6 Cornelissen, Ruben (4 Dan) - Rehm, Robert (5 Dan) 0-1
7 Aaij, Rene (4 Dan) - Jong, Jord_de (1 Dan) 1-0
8 Eeden, Gilles_van (6 Dan) - Drost, Andreas (4 Dan) 1-0
9 Chung, Siu_Hong (3 Dan) - Schuurink, Ivo (2 Dan) 1-0

Uitslag tweede ronde

1 Zeijst, Rob_van (7 Dan) - Groenen, Geert (6 Dan) 1-0
2 Kuin, Merlijn (6 Dan) - Nederveen, Gerard (2 Dan) 1-0
3 Jong, Jord_de (1 Dan) - Eerbeek, Alexander (5 Dan) 0-1
4 Schuurink, Ivo (2 Dan) - Janssen, Frank (5 Dan) 0-1
5 Verhagen, Rudi (4 Dan) - Aaij, Rene (4 Dan) 1-0
6 Eeden, Gilles_van (6 Dan) - Rehm, Robert (5 Dan) 0-1
7 Hiddema, Herman (4 Dan) - Eijkhout, Michiel (5 Dan) 0-1
8 Cornelissen, Ruben (4 Dan) - Chung, Siu_Hong (3 Dan) 1-0
9 Drost, Andreas (4 Dan) - Ouweleen, Kim (4 Dan) 0-1

Uitslag eerste ronde

1 Siu_Hong Chung (3 Dan) - Rob_van Zeijst (7 Dan) 0-1
2 Frank Janssen (5 Dan) - Gilles_van Eeden (6 Dan) 1-0
3 Geert Groenen (6 Dan) - Herman Hiddema (4 Dan) 1-0
4 Robert Rehm (5 Dan) - Merlijn Kuin (6 Dan) 0-1
5 Alexander Eerbeek (5 Dan) - Kim Ouweleen (4 Dan) 1-0
6 Michiel Eijkhout (5 Dan) - Gerard Nederveen (2 Dan) 0-1
7 Rene Aaij (4 Dan) - Andreas Drost (4 Dan) 1-0
8 Rudi Verhagen (4 Dan) - Ruben Cornelissen (4 Dan) 1-0
9 Ivo Schuurink (2 Dan) - Jord_de Jong (1 Dan) 0-1