Verenigingen

informatie: 
Deze pagina geeft een overzicht van alle goclubs in Nederland.

Voor speelavonden klik op de naam van de club.

Plaats Naam E-mail Contributie via
Almere Go Club Almere almere@gobond.nl club
Alphen aan den Rijn Groene Hart Go Alphen aan den Rijn alphen@gobond.nl club
Amersfoort Amersfoortse Go Club Knipoog amersfoort@gobond.nl bond
Amstelveen Amstelveense Go Club De Twee Ogen amstelveen@gobond.nl club
Amsterdam De Amsterdamse Go Club amsterdam@gobond.nl club
Apeldoorn Apeldoornse Go Club Nobe No Shinju apeldoorn@gobond.nl club
Culemborg Culemborgse Go Club Betuwe culemborg@gobond.nl club
Delft Go Club Delft delft@gobond.nl bond
Den Bosch Go Club Den Bosch denbosch@gobond.nl club
Den Haag Haagse Go Club Seki denhaag@gobond.nl club
Deventer Deventerse Go Club Salland deventer@gobond.nl bond
Eindhoven Eindhovense Go Club eindhoven@gobond.nl club
Enschede Drienerlose Go Club Enschede enschede@gobond.nl club
Gorinchem Go Club Gorinchem gorinchem@gobond.nl club
Gouda Groene Hart Go Gouda gouda@gobond.nl bond
Groningen Go Club Groningen groningen@gobond.nl club
Haarlem Go Club Haarlem haarlem@gobond.nl club
Harderwijk Go Club Harderwijk harderwijk@gobond.nl bond
Heerlen Go Club Heerlen heerlen@gobond.nl bond
Hilversum Go Club Hilversum hilversum@gobond.nl bond
Leiden Leidse Go Club leiden@gobond.nl club
Leeuwarden Go Club Leeuwarden leeuwarden@gobond.nl bond
Nijmegen Nijmeegse Go Club nijmegen@gobond.nl club
Tilburg Go Club Tilburg tilburg@gobond.nl bond
Utrecht Utrechse Go Club utrecht@gobond.nl club
Venlo Venlose Go Club Go Splinter venlo@gobond.nl bond
Wageningen Wageningse Go Club Aji wageningen@gobond.nl club
Zoetermeer Groene Hart Go Zoetermeer zoetermeer@gobond.nl bond
Zwolle Go Club Zwolle zwolle@gobond.nl bond

 

CONTACTPERSONEN

Plaats Naam Contactpersoon E-mailadres
Roermond Peter Reijnders roermond@gobond.nl
Zaanstad Fred Kok zaanstad@gobond.nl